26 Eylül 2018 Çarşamba

İninal Kart Nedir ? Nereden Alır ? Nasıl Para Yüklenir ?

İnnial Kart

İninal Kart Nedir ? Nereden Alır ? Nasıl Para Yüklenir ?


İninal Kart, internette kredi kartı kullanmadan , marketlerde, alışveriş merkezlerinde kredi kartı gibi kullanabileceğimiz bir karttır.Pos makinelerinde geçerlidir.Kredi kartından tek farkı para çekilmiyor bu karttan.Ayrıca kartın iban numarası da bulunmamaktadır.

İninal Kartı Nereden Temin Edebilirim ?


İninal kartı, D&R, Teknosa, Migros, ING Bank, PTT ve Vatan Bilgisayar'dan alabilirsiniz.Eğer dışarı çıkıp almak istemiyorum ya da evimin yakınlarında bu mağazaların hiç biri yok diyorsanız, internet sitelerinde de bu kart satılmaktadır.Bu kartın fiyatı bazı yerlerde 5 TL, bazı yerlerde 10 TL'dir.İnternet sitelerinde 5 TL, D&R gibi mağazalarda ise 10TL'ye satılmaktadır.

Bu Kartın Yaş Sınırı Var Mı ?


İninal kartın yaş sınırı bulunmamaktadır.Yediden yetmişe herkes bu kartı kullanabilir.Kredi kartlarındaki gibi herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır.


İninal Kartı Nerelerde Kullanabilirim ?


Tüm internet sitelerinde, alışveriş merkezinde, mağazalarda, esnaflarda, pos cihazı olan her yerde bu kart geçerlidir.Kısacası kredi kartının geçtiği her yerde İninal kart da geçerlidir.

İninal Kart'a Para Nerede Yüklenir ?


Kartı satın aldığınız her yerde karta para yükleyip harcayabilirsiniz.Ama benim önerim ING Bank atmlerinden yüklemenizdir.ING Bank atmlerinden yaptığınız yüklemelerde herhangi bir kesinti olmaz.

İninal Kart Avantajları


  • İnternetten, günlük hayatta her yerde kullanabilirsiniz.
  • Kolay para yüklemesi var.
  • Yaş sınırı yok.
  • Güvenilir ve pratik.

İninal Kart Dezavantajları


  • Para çekimi yok.
  • İban yok.
Yorum


EmojilerEmojiler