17 Kasım 2018 Cumartesi

Blogger'da gelişmeniz için 5 ipucu

Blogger

  • 1. Kitlenizden fikirler alın

Birinci adımı anlatmak gerekirse, bu insanların en çok okumak istedikleri konuların fikirlerini toplamak için harika bir yol olabilir. Bu, blogunuzun büyümesine yardımcı olur! Bunu gerçekleştirirken gördüğüm en iyi yollardan biri blog yorumları veya Tweet'ler aracılığıyla gerçekleşiyor. Blogger'da daha iyi gelişmek için yorum sistemlerini açık tutmayı unutmayın , Disqus , Facebook veyahut Blogger yorum sistemi.


  • 2. Tutarlı olun

Tutarlılık, blog yazarlarının unutamayacağı en önemli şeylerden biridir.Blog Trafiğini kazanmak kolay olsa'da , kaybetmek çok daha kolaydır. Bu yüzden bu konuda tutarlı olup kaliteli içerik üretmeye yönlenin.


  • 3. Bildiklerinizi paylaşın


Bildiklerinizi sergilemek için korkmayın. Çok fazla blog yazarı, iyi şeyleri  verme konusunda korkar . Herkesin yüksek hızda İnternet erişimine sahip olduğu bir dünyada bildiklerinizi esirgemenin faydası yoktur. 


  • 4. Zaman tanıyın


İnsanların sizi ve blogunuzu tanıması için zaman tanıyın . Sabırlı olunki istediğiniz hedefe ulaşabilesiniz.

  • 5. Kendiniz olun

Blog konusunda başarılı olmanın en önemli etkeni kendiniz olmanızdır. Kaliteli içerik ve alıntı yada (ç)alıntı olmayan makaleler günümüzde gittikçe değer kazanıyor.Googlenin yapay zekasıda özgün içerikler'den yana.

Yorum


EmojilerEmojiler