19 Kasım 2018 Pazartesi

Çevrimdışı mobil kullanıcıları için 5 adet güzel oyun

1. SAS: Zombie Assault 4:

SAS: Zombie Assault 4

SAS: Zombie Assault 4, tek oyunculu ve çok oyunculu şeklinde oynanabilmektedir. Amacı Oyundaki haritalarda gelen zombileri öldürüp haritayı başarılı bir şekilde sonlandırmaktır. Haritaları bitirdikçe daha zor haritalara geçip onları bitirmeyi çalışıyorsunuz. Ve Haritalardan bitirdikçe size oyun parası ve kutu geliyor. Haritayı geçemezseniz daha az para veriyor. Bu paralarla silah zırh ekipman alıp kendi karakterinizi yapılandırıyorsunuz. Kutulardan ise ekipman silah zırh çıkabiliyor. Ve eşyalar değerine göre sınıflandırılıyor. Ve itemları geliştirince silahınıza istediğiniz özelliği atabiliyorsunuz. Oyun İOS,Android,Microsoft Windows,SteamOS ve MacOS üzerinde bulunmaktadır.


Play Store

2. Running Fred:

Running Fred

Running Fred oyununda kahramanımız olan Fred`i koşturarak hayatta tutmaya çalışıyoruz. Oyunda karşımıza engeller çıkarak karakterimizi yönlendiriyoruz. Ve Fredin arkasından bir azrail geliyor. Fredi koşturarak paraları toplayıp karakterinizi özelleştirebilir ve özel güçler satın alabilirsiniz. Oyun Android,İOS,Microscoft Windows ve Windows 10 Mobile de bulunmaktadır.


App Store
Play Store

3. Soul Knight:

Soul Knight

Soul Knight oyununda tek oyunculu ve arkadaşlarınızla Wifi veya Bluetooth üzerinden oynamanız için imkanlar bulunuyor. Soul Knight oyununda zindanları geçmeyi çalışıyorsunuz. Oyunda farklı karakter seçimleri ve zindanı geçmek için işinizi kolaylaştırıcak bir oda mevcut. Zindanlarda ölünceye kadar zindanlara geçiyorsunuz oyun 5-5 zindanında bitiyor ama tabiki isterseniz tekrar tekrar arkadaşlarınızla keyif dolu vakitler geçirebilirsiniz. Oyunda karakterinizi güçlendirebilip zindandaki kutuları açıp silahlarla diğer yaratıkları öldürüp zindan sonundaki Bossları öldürmeniz bekleniyor.(Örnek olarak 1-5 Bossu)
Soul Knight oyunu İOS ve Androidde bulunmaktadır

 App Store
 Play Store

4. Swamp Attack:

Swamp Attack

Resmi Oyun tanıtımı:Evini savun! Bataklık kulüben çıldırmış hayvanların saldırısıyla karşı karşıya. Onu savunmak ve kimsenin gözünün yaşına bakmayan, şeytani zombi yaratıklardan gelen saldırılardan sağ çıkmak zorundasın.

Harika olan şey şu ki, seviyeleri daha hızlı atlamana yardımcı olacak öğeleri satın alma seçeneğine sahip olmakla birlikte, Swamp Attack'i oynamak ücretsiz.

Şimdi AKSİYON DOLU ÇOK OYUNCULU MODA, 300'ün üzerinde farklı tek oyunculu seviyeye, 8 bölüme ve anında aksiyon için Hızlı Görevlere sahip! Evini, güçlü pompalı, pervasız mitralyöz ve süper atom bombası gibi 30’dan fazla muhteşem savunma aracıyla savun! Her biri kendi özel saldırı biçimiyle çılgınlaşan 35’ten fazla farklı yaratıkla karşılaş!

Evet arkadaşlar resmi tanıtımda da yazdığı gibi oyunda bir evdesiniz ve canavarlar size saldırıyor. Evinizi ve kendinizi bu canavarlara karşı korumak için kendinizi silahlar ile savunuyorsunuz. Canavarlar ve bölümleri geçtikçe verdiği para ile silah,mermi ve bir dolu şey alabilirsiniz.
Swamp Attack oyunu Android,İOS ve Microscoft Windows da bulunuyor.

 App Store
 Play Store

5. Knife Hit

Knife Hit

Bu oyun zaman geçirmek ve eğlenmek için ideal bir oyun. Oyundaki amacınız bölümleri geçip oyunu bitirmeyi çalışmak. Oyunda size verdiği oduna bıçak atmanız isteniyor. Ama iki şartı bulunmakda attığınız bıçağın yerine tekrar atarsanız yanarsınız ve oyunda size oduna atmanız gereken bıçak sayısını vericektir. Oyunda her bölümde atmanız gereken bıçak sayısı değişiyor. Buda oyunumuza ayrı bir zorluk katıyor. Oyun İOS ve Android de oynayabilirsiniz.

 App Store
 Play Store