16 Kasım 2018 Cuma

Organik Hit Programlarının Yararları Ve Zararları

Organik Hit


Öncellikle 'Hit' Nedir ? 

 • Hit Nedir ?

Hit, sitenize giren ziyaretçi sayısıdır. Aynı zamanda trafik olarak ta kullanılabilir. Günlük hit, web sitenize 24 saat içinde giren ziyaretçi sayısını, aylık hit ise 30 gün içinde sitenize giren ziyaretçi sayısını tanımlamak için kullanılır.

 • Tekil Hit Nedir ?

Belirlenen süre zarfında sitenize giren ziyaretçilerin aslında kaç farklı kişi olduğunu tespit etmek için kullanılır. Bir kullanıcı sitenizi gün içinde kaç defa ziyaret ederse etsin, günlük tekil hit hesaplanırken o kişi 1 hit olarak değerlendirilir.

 • Çoğul Hit Nedir ?

Belli bir süre zarfında sitenize giriş sayısıdır. Örnek vermek gerekirse bir ziyaretçi sitenize 10 kere girerse çoğul hitinize 10 eklenir.

 • Organik Nedir ?

Herhangi bir araç kullanılmadan , doğal olan ve web sitenize kendi isteğiyle doğal yollardan gelen ziyaretçi trafiğidir.

Google Yapay Zeka

 • Peki Bu Organik Hit Programları Ne Kadar Sağlıklı ?

 1. Google'nin yapay zekası arama yapılırken imleçleri bile takip eden düzeyde bir zeka , sitelerinize gelen trafiğin bot olup olmadığını anlaması hiçte zor değil.
 2. Google birden yükselen siteler için birer hile yapabilir . Ne gibi derseniz ? siteniz ilk gün 3. sıradayken Google gelen trafiğin bot olduğunu fark ettiği anda 2. sayfaya alıp 'Organik Hit Programlarını' aldatmaya çalışabilir , yöntem sonrasında sitenize hiç trafik gelmezse 'Google'yle aranız bozulabilir .
 3. Bir kere Organik Hit olabilmesi için Gelen Trafiğin , Nereden Geldiği ? , Sayfanızda Ne Kadar Süre Gezdiği ? , Eğerki Trafik Sosyal paylaşım sitelerinden geldiyse ,  Hangi kullanıcı hesabıyla geldiği bile Google'nin yapay zekası tarafından algılanır.
 4. Eğerki Kullandığınız 'Organik Hit Programı' bu kritelere uymuyorsa hiç sağlıklı olmadığından tavsiye etmiyoruz. 
 5. Yukarıdaki cümlelerim sadece gelişmemiş 'Organik Hit Programları' için. Günümüz teknolojisi ve web araçları geliştiği için bu kriterlere uyan 3-4 adet ücretsiz 'Organik Hit Programlarının' listesini oluşturduk.
Organik Hit Programları


Günümüz teknolojisine ve Google Botun Anlamıyacağı Şekilde Gelişmiş 4 Adet Ücretsiz 'Organik Hit Programı ' Listesi

 1. https://www.organichit.net/
 2. http://www.superhit.pro/
 3. http://www.organichit.pro/
 4. http://www.ozerorganikhit.com/
NOT :

 • Bu üsteki 'Organik Hit Programları' neden ücretsiz ?
Üsteki 'Organik Hit Programları'nın çalışma mantığı (prensibi) şu şekildedir , insanlar sizin web sitenizi ziyaret ederken program aracılığyla tekrar'dan sizde program aracılığyla web 
sitenizi ziyaret eden insanların adresini ziyaret ediyorsunuz. Peki bu programları yayınlayan kişilerin birer kar ve kazancı yokmu dersenizde , bu programların sahibi 
Programın menüsünde yer alan 'Kredi' sayfasını oluşturmuş sitenize daha çok ziyaret çekmeniz için veyahut birden yükselmek için 'Kredi' almanız gerekmektedir'ki tabiki buda ücretli.

Yorum


EmojilerEmojiler