17 Aralık 2018 Pazartesi

2018 Yılının En İyi 5 Android Oyunu

Android 5 Oyunu

2018 yılının En İyi 5 Android Oyunu: Android, mobil oyun endüstrisine nasıl bir oyun değiştirici olacağını bilir. Ücretsiz oyun uygulamalarının piyasaya sürülmesiyle birlikte, Android 2018 önümüzdeki yıllarda daha önce hiç olmadığı kadar kalabalığın önündeydi. Android için oyun uygulamaları büyük miktarda yakın gelecekte piyasaya sunulacak olan mobil oyun çok yakında yüklenecektir.
Android, etkilemek için hiç durmadı, önümüzdeki yıl 2018 için en iyi Android ücretli ve ücretsiz oyunları listemize bir göz atalım.


Riptide GP: Renegade Oyunu

Riptide GP: Renegade
Riptide oyunları serisi, Android’in bir oyun uygulaması olan en iyi yarışçılar. Oyunu, en iyi grafikler, basit kontroller, eğlenceli numaralarla avantajları kullanmak ve kazanmak için bir artırma sistemi içeriyor. Riptide oyunu ile ilgili en iyi şey, yeni başlığı Renegade’dir ve tek seferlik oyun ödemesi olduğundan hiçbir reklamlar ve ek uygulama içi satın alma yapılmamaktadır.

Hearthstone: Heroes of Warcraft Oyunu

Hearthstone: Heroes of Warcraft
Hearthstone: oyunu 2014 yılında piyasaya çıktı. Bu oyun aynı zamanda en iyi Android oyunları arasında güçlü oyunculara ait. Magic veya Pokemon ile benzer konsepte dayanıyor. Bu oyunun birkaç bileşeni çevrimdışı olarak çalışır, ancak çoğunlukla çevrimiçi durumdadır. Oyuncular, bir PC ya da bir mobil cihazlarda bu oyunun oynanmasına izin verecek olan battle.net aracılığıyla bulut tasarrufu ile meşgul olabilecektir.

Mine Craft Oyunu

Mine Craft
Mine Craft oyunu , tüm yaş gruplarının oyuncuları arasında dünyada popüler bir oyundur. Oyun PC ve konsol versiyonlarıyla oldukça vurgulanan bir modda. Kullanıcılar, bu oyunu aynı oyun platformunda oynayan diğer oyuncularla birlikte çok oyunculu bir sunucuda oynayabilir. Bu oyun, oyuncuların kendi ihtiyaç duydukları yiyecek kaynaklarını kullanmaları gereken hayatta kalma moduna sahiptir; bu da, gerekli malzemeleri tedarik eden yaratıcı bir moda sahiptir.

Rockstar Games Oyunu

Rockstar Games
Rockstar Games oyunu, uygun ve iyi bir oyun koleksiyonudur, bunların birçoğu limanlar ve diğerleri mobil başlıklardır. Liman tarafında kullanıcılar Grand Theft Auto 3, Vice City ve San Andreas gibi klasik oyunları bulacaklar. Bully, bir okul öğrencisi etrafında dönen açık bir dünya macera oyunudur. Max Payne mobil, GTA-Liberty şehir hikayeleri ve GTA Chinatown savaşları. Rockstar her zaman iyi bir kitaptı, eğlenceyi yaşamak ve en iyi oyunları oynamak için mükemmeldir.

Vainglory Oyunu

Vainglory
Vainglory  Android’de bulunan en iyi MOBA oyunu diyebiliriz . Bu oyunun performansı oldukça iyi ve bir kullanıcının kilidini açabileceği iki düzine karakterden fazlası bulunuyor. Atlamak için hiçbir enerji çubuğu veya diğer freemium çemberleri yok. Vulkan API’sını kullanan beta sürümü bulunmaktadır.
Gelecek yıl çok sayıda Android ücretsiz oyun uygulaması yola çıktı, en iyi Android oyun listesinin tadını çıkarmak için bu oyunları cihazınıza indirerek oynayabilirsiniz. Bu listemizdeki oyunlar sadece tanıtım amaçlıdır ücretli ve ücretsiz versiyonları alıp almamak sizin tercihinize kalmıştır.

1 yorum:

  1. Pubg Görmeyince gözlerim yaşardı nasıl olurda koymassınız :)

    YanıtlaSil