9 Aralık 2018 Pazar

Avengers 4 : Endgame' den rekor fragman

Yenilmezler : Sonsuzluk Savaşı

Yenilmezler 4 : Sonsuzluk Savaşından Rekor Fragman 

Marvel Studios'un Twitter hesabı üzerinde yaptığı paylaşımda edinilen bilgiye göre 24 saat içinde en çok izlenen film fragmanı olarak açıklanmış.

Fragman'da hiç ipucu vermeyen Marvel , Fragman'da ne yazık ki Captian Marvel'in olduğu sahneleri göstermiyor.Marvel Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Studios Motion Pictures tarafından dağıtılan Marvel Comics süper kahraman takımı Avengers'a dayanan bir Amerikan süper kahraman filmi . 2012'nin Marvel's The Avengers ve 2015'in Avengers: Ultron Çağı ve Marvel Sinematik Evreninde (MCU) 22'nci filmin devamı olarak 2018'in Avengers: Infinity War'inin doğrudan devamı niteliğinde. Film, Anthony ve Joe Russo'nun yönetmenliğini Christopher Markus ve Stephen McFeely'nin yazı ekibinin senaryolarıyla yönetiyor ve daha önceki MCU filmlerinden birçok oyuncuyla birlikte bir oyuncu kadrosuna sahip.

Film Ekim 2014'te Avengers: Infinity War - Part 2 olarak açıklandı. Rus kardeşler, Nisan 2015'te direk olarak gemiye geldi ve Mayıs ayında, Markus ve McFeely, filmin senaryosunu imzaladı. Temmuz 2016'da Marvel, filmin başlığını kaldırarak sadece Untitled Avengers filmi olarak nitelendirdi. Çekimler Ağustos 2017'de Gürcistan'ın Fayette ilçesinde bulunan Pinewood Atlanta Stüdyoları'nda başladı ve Avengers: Infinity War ile arka arkaya çekim yaptı ve Ocak 2018'de sona erdi. Ek film çekimi Downtown ve Metro Atlanta bölgelerinde gerçekleşti. Avengers: Endgame , resmi olarak Aralık 2018'de ortaya çıktı.

Filmin, 26 Nisan 2019'da IMAX ve 3D'de Amerika Birleşik Devletleri'nde yayınlanması planlanıyor.
Yorum

6 Yorum

Paylaşımınız için teşekkürler.

Önceki bölümleri izlemiştim bunu da gelince izleriz bilgilendirme için teşekkürler kolay gelsin.

Rica ederim , şimdiden iyi seyirler..

Merakla bekliyorum, paylaşım için teşekkürler.

Rica ederim , ne demek..


EmojilerEmojiler