17 Aralık 2018 Pazartesi

İSKİ Personel Alımı Başvuru Sonuçları


İSKİ Personel Alımı Başvuru Sonuçları


 İSKİ personel memur alımı başvuru sonuçları için heyecan devam ediyor. İSKİ personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? İSKİ'nin 10 Aralık tarihinde son başvurusunu aldığı 461 personel alımı sürecinde değerlendirme aşaması sona erdi. Adaylar başvurularını 3 Aralık ve 10 Aralık tarihleri arasında yaptılar.

 Personel alımı için ön başvuru sürecini KPSS puanlarına göre gerçekleştiren İSKİ, 17 Aralık tarihinde sonuçların adaylarla paylaşılacağını belirtti. Boş kadro sayısının 5 (beş) katı adayı evrak teslimi için ilan edecek olan İSKİ, bu duyuruyu basvuru.iski.gov.tr internet sayfası üzerinden yapacak. Sözlü sınav öncesi KPSS puanlarına göre belirlenecek olan adaylar, bugün gün içerisinde belirtilen internet sitesi üzerinden yayınlanacak. Sonuç sorgulama ekranına haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

 Adaylar https://basvuru.iski.gov.tr adresi üzerinden elektronik ortamda doldurarak imzaladıkları başvuru formu ve aşağıda sayılan belgeleri, İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Güzeltepe Mahallesi Alibey Caddesi No:7 34060 Eyüpsultan/İstanbul adresine 24/12/2018 – 28/12/2018 tarihleri arasında (sadece iş günlerinde ve 09.00 – 17.00 saatleri arasında) ulaştıracaklardır. Adaylar tarafından teslim edilen evraklar sınav komisyon tarafından incelenecek olup başvuru şartlarını karşılayan adaylar sınava girmeye hak kazanacaktır. Sınava girmeye hak kazanan adaylar https://basvuru.iski.gov.tr adresinden sınav giriş belgelerine erişebileceklerdir.

Yorum


EmojilerEmojiler