3 Aralık 2018 Pazartesi

Türkiye'de Bu Şeyler Normaldir

1.Tavuğuna Tecavüz Edeni Bıçakladı

Tavuğuna Tecavüz Edeni Bıçakladı

Antalyali Hasan Arık , kümesine girip tavuğuna tecavüz ederken gördüğü komşusu 43 yaşındaki İbrahım Alkan'ı bıçakla yaraladı. Veterinerin yaptığı kontrolde , tavuğa tecavüz edildiği saptandı.

Olay kentin gecekondu semti Muratpaşa Mahallesi'nde meydana geldi. Hasan Arık komşusu İbrahim Alkan'la birlikte rakı içti.Evine gitmek için kalkan evli ve iki çocuk babası Alkan , iddaya göre , komşusunun kümesine girdi.

Kümesten gelen sesler üzeirne dışarı çıkan hasan Arık , komşusunu kümesteki tavuğa tecavüz ederken gördü.Bİr an çok geçiren Alkan , doğruca eve dönüp ekmek bıçağını kaptı ve komşusu Alkan'ı kolundan ve karnından yaraladı.


2.Açlık Grevleri Bitti

Açlık Grevleri Bitti

Tekirdağ'da açlık grevindeki 5 mahkum kilo aldı , aynı hücrede kalan mahkumlardan her gün birinin aç kaldığı diğerlerinin ise yemek yediği ortaya çıktı.

3.Kaynanasına El Bombası Attı

Kaynanasına El Bombası Attı

Şırnak'ta oğlunun ve gelinin evine 2 gün diye gelip 2 ay kalan kaynanaya gelini 'yeter artık senden bıktım usandım' diyerek nerden bulduğu belli olmayan savunma tipi el bombası attı.
Kaynanasının kafasına gelen el bombası patlamadı ancak 57 yaşındaki kaynana E.A'nın kafası yarıldı.Hastaneye kaldırılan kaynananın kafasına tam 6 dikiş atıldı.

4.İntihar Etmek İsteyen Gence 'Atla' Diye Tempo Tuttular

Atla Dediler


Samsun'da iddaya göre kız arkadaşından ayrılan 22 yaşındaki Abdullah H.İ vatandaşların 'atla' diye tempo tutması üzerine kendini boşluğa bıraktı.İtfaiye brandasına çarpıp beton zemine düşen Abdullah H.İ yaralandı.

5.Hayatını Kurtaran Dedeyi Ölüm Meleği Sandı


Hayatını Kurtaran Ölüm Meleği Dede


Trafik kazası sesiyle olay yerine koşan 72 yaşındaki Necati Öztürk , sürücünün duran kalbini suni teneffüsle çalıştırdı Gözlerini açtığında karşısında ak sakallı bir dede gören sürücü , kelime-i şahadet getirip 'Hacı Dede ben öldüm mü ?' dedi

6.İlginç Bir İsim


Denizli'deki İlginç İsimler


Denizli'de yaşayan 38 yaşındaki Haşim Ahmet Abdulbaki Buğra Bahadır Nebioğulları'nın ve kızı Aybike Güliz Enzel Yağmur Eflinnisa Nebioğulları'nın isminin uzunluğunu görenler hayrete düşüyor

7.Eşinin Çeyizini Yedi


Eşinin Çeyizini Yedi


Psikolojik rahatsızlık nedeniyle 24 yıldır yün , orlon ve kadife parçaları yiyen Samsunlu Atilla Nuran'ı çeyizini yedi diiye eşi terk etti , bataniye yedi diye patronu da kovdu.


8 yorum:

 1. Gülsem mi ağlasam mı bilemedim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hocam onun bizde kararını vermedik daha 😁

   Sil
 2. HAHA HAHA... Hepsi birbirinden ilginç.. hangi birine yorum yapayım.. :)
  Türkiyem.. memkeletim.. bunlar normal şeyler...

  YanıtlaSil
 3. Bu haberlerin çoğunu bende farklı zamanlarda internetten gördüğümü hatırlıyorum ama hala bunların gerçek olup olmadıkları konusunda tereddütlerim de var. Sonra konu başlığındaki "Türkiye'de bu şeyler normaldir" yazısını görünce hak verip, kimisine gülüp, kimisine dönüp geçiyorum. :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel memleketimin , güzel insanları işte ..:)

   Sil
 4. Maalesef böyle şeyler normalleşmeye başladı .

  YanıtlaSil