5 Aralık 2018 Çarşamba

Türkiye'nin en iyi 5 DJ'si

Burak Yeter


1.Burak Yeter


Burak Yeter , Amsterdam'da doğdu. Genç yaşta müziğe ilgi duydu ve 5 yaşında klasik piyano çalmayı öğrendi , 8 yaşında gitar çaldı . Lisans eğitimini Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Burak , Londra'ya yerleşti ve yüksek lisansını SAE Enstitüsü'nden Ses mühendisliği bölümünde tamamladı.

Burak Yeter Hakkında Daha Fazlası İçin Tıklayın.

Mahmut Orhan


2.Mahmut Orhan


Mahmut Orhan, Türk DJ ve prodüktör. DJ'lik hayatına 16 yaşındayken başladı. Çalışmaları deep house, indie dance ve nu disco üzerine olan Orhan, müzik sektörüne ilk adımını 2011'de attı. 2012'de "Little Buddha 5", "Fringe", "Siddharta Dubai" ve "Céiron" parçalarını yayımladı.


Ozan Doğulu

3.Ozan Doğulu


Ozan Doğulu, Şarkıcı Kenan Doğulu'nun ağabeyi ve besteci merhum Yurdaer Doğulu'nun oğludur. Annesi ise Serpil Doğulu'dur. Canan Doğulu adında moda ve tasarım ile ilgilenen bir kız kardeşi vardır. Aslen Gazianteplidir.
Uzun bir süre Sezen Aksu'nun orkestra şefliğini yapmıştır, şimdilik ise yoğun tempo dolayısıyla kendisini daha çok kardeşinin albüm ve konser çalişmalarına vermiştir. Ayrıca kendi müzik projesi olan "Ozan Doğulu Live Project"i DJ performanslarıyla çeşitli mekanlarda ve etkinliklerde yürütmektedir.
Ozan Doğulu piyanoyla çocukken tanıştı ve Zeki Müren dahil olmak üzere birçok sanatçının arkasında çaldı. Gününün birçok vaktini piyano çalmaya adadı ve konservatuvarı birincilikle bitirdi.
2003 yılında Bursa'da Sezen Aksu konserinde tanıştığı Ece Yosmaoğlu ile 18 Aralık 2007 tarihinde Maslak Refresh The Venue'de evlenmiştir. İlk kızları Arya, 24 Mayıs 2008 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Deniz Koyu


4.Deniz Koyu


Deniz Koyu, Almanya doğumlu Türk DJ ve elektronik dans müzik prodüktörü. Avicii, Swedish House Mafia, Tiësto, Dada Life ve Fedde le Grand gibi Dj lerin desteğini almış, sayısız sahne şovu ile 2012 yılının en iyi çıkış yapan Dj lerinden birisidir.

Kerimcan Durmaz


5.Kerimcan Durmaz


Kerimcan Durmaz, Türk DJ, makyör ve sosyal medya fenomeni. 2015'ten itibaren Periscope ve Snapchat'te yaptığı paylaşımlarla Türkiye'de ün kazanarak bir internet ünlüsü hâline geldi.Yorum

4 Yorum

Dj Ferdi Özkanı atlamışsın kardeşim. :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=5wXZYfT42D0 not : ciddi değilim.

😁😁 o zaman Dj Army'de var.

İade-i ziyarete geldim. Aramıza hoş geldiniz.

Teşekkür ederim , sizde hoşgeldiniz.


EmojilerEmojiler