19 Ocak 2019 Cumartesi

Samsung Galaxy S10 Hakkında Yeni Sızıntılar Paylaşıldı

Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 Hakkında Yeni Sızıntılar Paylaşıldı


Samsung, 20 Şubat’ta düzenlenecek olan etkinlikte yaklaşmakta olan katlanabilir telefonunu bir daha gözden geçirecek ve Galaxy S10’u resmen ilan etmiş olacak. Bu yıl çıkması beklenen Galaxy S10 modeli için yeni sızıntı görsel elimize ulaştı. Bu görsel ile beraber 3 farklı modele en iyi bakışı sunan en başarılı görüntü ortaya çıktı.

Samsung tarafından yayınlanan resmi bir görüntü gibi gözüken bu yeni görüntü, Galaxy S10E, S10 ve S10+’ın ön ve arka tarafını net bir şekilde gösteriyor. Tanınmış bir sızıntı habercisi olan Evan Blass tarafından yayınlanmış olan bu fotoğrafda telefonlar çok net bir şekilde gösteriliyor. Gelin görseli beraber inceleyelim.

Yeni çıkacak olan telefonlar arasında en ucuz olan ve fotoğrafta solda yer alan telefon Galaxy S10E’nin iki arka kamerası bulunuyor. Telefonun ön kamera için ekranın sağ üst tarafında tek bir delik bulunuyor. Bu modelin isminin hala net olarak ne olacağı bilinmiyor. Ancak daha önceden Galaxy S10 “Lite” veya Galaxy S10 “Edge” olarak adlandırılmıştı.

Ortada bulunan Samsung S10 ve sağda bulunan Samsung S10+ üç arka kameraya sahip. Telefonların ön taraflarında ise iki kamera için daha büyük bir delik bulunuyor. S10’un 5.8 inç OLED ekrana sahip olması beklenirken, S10+ 6.4 inç OLED bir ekrana sahip olması bekleniyor.

Önce ki sızıntılara göre bu iki modelinde kavisli bir ekrana sahip olması ve ekranın içine gömülü bir parmak izi okuyucusuna sahip olduğu söyleniyor. Samsung, S10E modelinde düz bir ekrana ve bu ekstra özellikleri eklemeyerek fiyatını daha düşük tutmayı hedefliyor.

Resmi olarak bi açıklama henüz gelmese de, Galaxy S10’un nasıl bir görüntüye sahip olacağı hakkında internette bir sürü sızıntı haber var .Galaxy S10 serisinin tam olarak neye benzeyeceğini tahmin edebiliyor olsak bile, her şeyin netleşmesi için Samsung’un Şubat ayında düzenleyeceği etkinliği beklememiz gerekecek.
Yorum


EmojilerEmojiler