9 Şubat 2019 Cumartesi

Zihnimde Hala Yazılmamış Cümleler Var

Zihnimde Hala Yazılmamış Cümleler Var


Zihnimde Hala Yazılmamış Cümleler VarEvet, isterse her şeyi düşünüp ve yazabileceği söylenen  insanın aslında isteğiyle de olsa düşünüp yazamama gerçeği var, becerememesi de var. Çoğu insanın zihninden geçiyor, bir şeyleri yazıp ifade etmek, başkalarıyla paylaşmak. Benim bile yazdığım makaleler de düşünüp yazıya dökemediklerim var,artık benim için bu öyle bir sorun olmuş ki etrafımda nereye baksam hala zihnimde yazılmamış cümleler var. Okuma ve yazmayı öğrendikten sonra bir şeyleri yazıp ifade etmeyi çok severdim, hatta başkalarıyla paylaşmayı beni ve etrafımdakilerinin mutlu ettiğini düşünüyordum, ama işte problem bu "her istediğimi kaleme  dökemiyordum."

 • Zihnimdeki yazılmamış cümleler,
 • İstesemde kaleme dökemediğimden,
 • Herkesin zihnindeki hala yazılamamış cümleler,
 • Kimi beceriksizlikten, kimi de ifade edememekten.Gerçek Şu ki ;
Her ne kadar yaşanan problemlerden sonra blogger grupların'dan ayrılmış olsamda bu makaleyi yazmamın sebebi, beni ve blog sitemi küçük gören bir arkadaşa nasıl bir sıralama kalitesinde olduğumuzu göstermek istediğimdir. Aşağıdaki adı geçen tüm blogger sahibi abilerime ve ablalarıma bize verdikleri desteklerden dolayı teşekkür eder, herkes hakettiği yerde ve hak ettiğini nasiplenir.
Ben bu yola çıkmadan önce bir çok blogger sahibini örnek aldım bazılarının ismi aşağıdadır, ve halen de onlar gibi olmanın yolunda ilerliyorum, büyük bir kitleye sahip olmanın yanı sıra çok sevilmeyi istiyorum, ama emek olmadan yemeğin olmadığının farkına vardım.Gerçekten bu işi gönülden yapan tüm blogger sahiplerine başarılar diliyorum, yaptığımız veya yaptığınız kolay bir iş değil. İnsanın bir şeyleri düşünüp, ifade edebilmesi ve buna vakit bulamaması bazılarının da bu işi hobi olarak yaptığını duydum, insanlar diğer insanlarla duygularını ve yazdıklarını paylaştığında mutlu oluyor bunu da anladım. Tekrardan herkese başarılar diliyorum.(Bu Alan JDsezer.blogspot.com adresinden alınmıştır.)
Etkinliği Başlatan: Erhan Çakırlar
Etkinlik Konusu: Google da çıkmayan bir cümlede 1.sıraya yükselme etkinliği
Teşekkürler:Engin Çilekçi,İbrahim Erdoğan,Seyhan Türker,Gülhan TC,İrem Wittgenstein,Yasemin Avun,Hakan Yılmaz,JDSezer

11 yorum:

 1. zihnimde hala yazılmamış cümleler var yazınız harika olmuş,teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. Başkalarının söylediğıne pek aldırış etmeyin bence sizin blogunuz çok güzel.

  YanıtlaSil
 3. Teşekkür ederim hocam, sizin bloğunuz kadar olamasa da güzel olma yolunda ilerliyoruz.

  YanıtlaSil
 4. Zihnimde Hala Yazılmamış Cümleler Var, başlığı ilk aklımıza geldiğinde blogcuların yazma kabiliyetini bildiğimizden çok güzel şeyler çıkacağını tahmin ediyordum. Ve kaliteli blogların, kaliteli yazıları ile aramızda olması bizi çok memnun etti. Herkes birileri ile alakalı bir şeyler söyler ama siz emek verip yemeği hak edenlerdensiniz bu aşikar. Güzel dilekleriniz için de teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 5. Zihnimde hala yazılmamış cümleler var ailesine hoşgeldin sevgili Nevruz
  Teşekkür ediyorum bizlere de yer verdiğin için

  YanıtlaSil
 6. Çok teşekkür ederim. Adımı blogunda görmek sevindirdi beni etkinliğe katılmanda beni memnun etti.Başarılar diliyorum yolun açık olsun.

  YanıtlaSil
 7. Teşekkür ederim, Seyhan Abla ve Erhan başkan, yorumlarınızı görmem beni de ayrıca mutlu etti, teşekkür ederim tekrardan..

  YanıtlaSil
 8. @Sessiz Haykırış size de ayrıca ayrıca teşekkür ederim ne demek, sizi aramızda görmek beni çok mutlu etti gerçekten, teşekkür ediyorum..

  YanıtlaSil
 9. Zanalab ailesi olarak bu etkinlikte yer almanız çok sevindim başarılar diliyorum eliniz sağlık :)

  YanıtlaSil
 10. Teşekkür ederim sezer bey, sizler gibi olma yolunda ilerliyoruz teşekkürler tekrardan...

  YanıtlaSil
 11. Yalnızlık başa bela dostlar;
  Gidelim, gelelim,
  Hal hatır soralım arkadaşlar;
  Gönlümüzü şad edelim.(İletişim güzeldir)

  YanıtlaSil